Bizi Yakından Tanıyın

Yuneka Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Bursa üretim hayatına “Hocalar” adı ile damga vuran Yuneka Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Yusuf, Necati ve Kadir Hocaların Teknik Öğretmen misyonu ile  1976 yılından itibaren öğreterek büyüttüğü ve 2014 yılında 2. Nesile devrettiği yaklaşık yarım asırlık bir işletmedir.

Satış, teknik danışmanlık ve teknik servis hizmetleri ile kaynak ve kesme teknolojileri alanında hizmet veren firmamız, güçlü bayilik ilişkileri ile sektörde öncü konumunu sürdürmektedir. Bu gün Bursa kaynak sektöründe hizmet veren bir çok firma Yuneka Metal çatısı altından doğmuştur.

Misyonumuz

Yuneka Metal Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak 1979 yılından bu güne kadar yenilik, kalite ve servis temel bileşenlerimiz olmuştur. Yüksek kaliteli  kaynaklı birleştirmeler; teknolojik yenilik, kaliteli bileşenler ve uygun servisin birleşiminden oluşur.

Kaynak bizim işimizdir. Yuneka Metal Sanayi ve Ticaret Ltd Şti olarak kalıcı bağlantılar kurmak hem teknik faaliyetlerimiz hem de müşteri ilişkilerimizde temel felsefemiz olmuştur.

Uzun yıllardan gelen deneyimimiz sayesinde müşterilerimize en iyi teknik danışmanlığı sağlıyor ve böylece en zorlu sorunlara bile çözümler bulabiliyoruz.

İşimize duyduğumuz coşku, sürekli olarak sektör standartlarının üzerine çıkmamızı ve müşterilerimize beklentilerinden fazlasını sunmamızı sağlıyoruz

Yıllardır sürdürdüğümüz üstün performansla rakiplerimizi arkamızda bırakarak teknoloji ve danışmanlıkta öncü rolümüzü koruyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, kaliteli ve uygun servis ile müşterilerimizin üretimini arttırmaya katkı sağlamak, çevre ve enerjiyi koruyarak onların işletme masraflarını azaltmaktır. Böylece müşterilerimize önemli bir katkı sağlayarak birlikte büyüme yollarında başarılı bir gelişim elde etmektir.

Fronius Avusturya Yönetim Kurulu’nun firmamızı Ziyareti

Teknik Servis 

Ürünler

1979 dan günümüze "Kaynak bizim işimiz"

Ürün & Hizmet Ara