MTG 250i

GAZ SOĞUTMALI TRANSSTEEL VE TPS/i TORCU

MTG ürün ailesine ait torçlar, 530 A’ya kadar güce sahip olan gaz soğutmalı MIG/MAG el torçlarıdır. Ergonomik olarak biçimlendirilmiş bir kabza, bir küresel mafsal ve optimum ağırlık dağılımı yorulmadan çalışma imkanı sağlar. Sağlam yapı şekilleri sayesinde tüm uygulamalarda güvenilir bir ortaktırlar.
Geniş yelpazemizden seçiminizi yapın.

ÜRÜN DETAYLARI

Tel çapı aralığı 0,8-1,2mm
Kaynak süresi akımı [ArCO2] 170A
Kaynak süresi akımı [CO2] 170A
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [ArCO2] 250A / 40%
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [CO2] 250A / 40%
Boyut / Genişlik 41,0 mm
Boyut / Uzunluk 3500,0 mm
Ağırlık 2,6 kg

FRONİUS JOBMASTER: EN ÖNEMLİ KAYNAK PARAMETRELERİ DAİMA GÖZ ÖNÜNDE

JobMaster modelindeki torçlarda, kullanıcı tork tutamağına entegre edilen üç haneli renkli ekranlı bir uzaktan kumanda ünitesi üzerinden kaynak gücü, tel sürme hızı, öncesinde kaydedilen Job’lar ve ark boyları gibi önemli kaynak parametrelerini rahatça gözetim altında tutabilir ve bu parametreleri istediği değere göre ayarlayabilir. Böylelikle kaynak prosesini daima kontrolü altında tutar ve parametreleri değiştirmek için güç kaynağına gitmek zorunda kalmaz.

UP/DOWN: KAYNAK GÜCÜNÜ DİREKT TORÇTA AYARLAYIN

Up/Down fonksiyonu sayesinde kaynak gücü kademesiz olarak direkt torçta ayarlanabilir. Kullanıcı kaynak gücünü ayarlamak için güç kaynağına gitmek zorunda kalmaz.

LED AYDINLATMA

Kabzada yer alan LED aydınlatma daha fazla konfor ve kontrol sunar. Böylelikle torçları karanlık kaynak çevrelerinde de mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fronius Kaynak Torçlarında Yeni Nesil

DÖKÜMANLAR

İLGİLİ ÜRÜNLER

MTG 250i

MTG 320i

MTG 400i

MTG 2500 S

Ürün & Hizmet Ara