TRANSPOCKET TIG

SAĞLAM, MOBİL, GÜVENİLİR

Kullanıcı dostluğu, sağlamlık, yüksek performans ve mobilite, TransPocket serisine ait cihazları öne çıkaran özelliklerdir. Akıllı cihaz konsepti en sert kullanım koşulları altında bile tamamıyla fonksiyon hazırlığı garanti eder. TransPocket teknoloji konusunda da tamamen yeni ölçekler belirler: Rezonant zeka konsepti, uzun şebeke hatlarında veya şebeke geriliminde dalgalanmalar olması durumunda da son derece sağlam bir ark sağlar. Arkın güç parametrelerine kesintisiz geri bildirimi sayesinde her değişime anında tepki verilir. Atölye ve ticari alan için tasarlanmış olan bu cihazlar, sanayi alanlarındaki en sert koşullara da uygundur
TransPocket’in TIG seçeneği kullanıcılara TIG , konfor , Stop, TIG puls veya gaz kontrolü gibi ilave fonksiyonlarla TIG kaynağı alanında daha da fazla imkan sunuyor ve çalışmayı daha keyifli bir hale getiriyor.
Yeni cihaz jenerasyonu TransPocket 150 ve TransPocket 180
İyiyi daha da iyi hale getirmek: Yeni TransPocket 150 /180 TIG cihaz jenerasyonunun hedefi de buydu. Tamamen dijitalleşmiş, akıllı bir rezonant konsepti, daha hızlı bir ayarlamayı mümkün kılar. Ek olarak cihaz mahfazası da yenilenmiştir ve şimdiye kadar olduğundan daha da sağlam ve dirençlidir.

Transpocket 150/180 English

Transpocket 150/180

Transpocket 150/180 Settings and Process Changes

Transpocket 150/180 Handling and Device Properties

İLGİLİ ÜRÜNLER

TRANSPOCKET 150 TIG

TRANSPOCKET 180 TIG

TRANSPOCKET 2500 TIG

TRANSPOCKET 3500 TIG

Ürün & Hizmet Ara