TRANSSTEEL COMPACT

ÇELİK KONSTRÜKSİYONDAKİ SAĞLAM ORTAĞINIZ

Çelik konstrüksiyondaki güvenilirlik önemlidir. Sağlam aletler işin olmazsa olmazıdır. TransSteel tam da bunun için yaratılmış: Akıllı cihaz tasarımı ve kolay kullanımıyla öne çıkan sağlam ve güvenilir bir partner. Dijital olarak tasarlanan ve uzman bilgisiyle donatılmış olan TransSteel kaynak sistemi, çelik kaynağı için en iyi şekilde donatılmıştır ve % 100 sistem performansı garantisi verir.
ÇELİK KAYNAĞI İÇİN ENTEGRE FRONIUS BİLGİ BİRİKİMİ
Steel Transfer Technology, özel olarak çelik piyasası için geliştirilmiş bir bilgi paketidir: Örneğin titiz ateşleme veya mükemmel yanma gibi özellikler sunan özel kaynak karakteristik eğrileri ile. Bilgi birikimi cihaz teknolojisi bakımından da birçok şeyi kapsıyor: Bunların arasında tel sürme ünitesinde direkt motor plakasına entegre edilmiş hortum paketine giriş de yer almaktadır. Kaynak teli kesintisiz olarak tel sürmeden kontaklama sistemine kadar iletilir. Sonuç ise son derece sağlam bir tel sürme ve sarf malzemelerinin daha az kullanılmasıdır.

TEKNOLOJİ

STEEL TRANSFER TECHNOLOGY

Fronius çelik yapının gereksinimleri için özel kaynak karakteristik eğrileri geliştirdi:
/ Steel: Hızlı ve kolay kaynak ayarları için çelik üzerindeki kaynak alanının büyük kısmı kaplayan evrensel karakteristik eğrisi.
/ Steel Root: Sağlam, iyi modüllenebilir bir kaynak havuzu sağlayan yumuşak, sağlam kısa ark için karakteristik eğrisi. Havuz desteği olmayan basit kök pasosu için uygundur ve çok iyi boşluk doldurma kapasitesi sağlar.
/ Steel Dynamic: Konsantre sert ve dinamik sprey arklar için. Derin, dar bir katmak nüfuziyeti sağlar, kaynak hızını arttırır ve özellikle sağlam tutturulacak parçalar için uygundur.

01 Fronius Steel – Steel Transfer Technology

02 Fronius Steel Root – Steel Transfer Technology

03 Fronius Steel Dynamic – Steel Transfer Technology

04 Fronius Steel Prime – Steel Transfer Technology

05 Fronius High-performance welding – Steel Transfer Technology

06 Fronius Flux-cored welding (FCW) – Steel Transfer Technology

07 Fronius Electrode welding – Steel Transfer Technology

DÖKÜMANLAR

İLGİLİ ÜRÜNLER

TRANSSTEEL COMPACT

TRANSSTEEL

Ürün & Hizmet Ara