KAYNAK TEKNOLOJİLERİNDE MÜKEMMELLİK

KAYNAK TEKNOLOJİLERİNDE TEKNOLOJİ LİDERLİĞİ

Memnuniyetiniz amacımızdır: Kaynak teknolojisinde global teknoloji lideri olarak Fronius, çok çeşitli branşlarda adı sayılır çok sayıda müşteri için güvenilir bir ortaktır. Sizlerle birlikte, mükemmel olarak bireysel ihtiyaçları karşılayan sizlere özel çözümler geliştiriyoruz. On yılların tecrübesi, kapsamlı bilgi birikimi ve proseslerinize yönelik kesin bilgi bunun temelini oluşturmaktadır

KUSURSUZ ARK

Otomotivden makine mühendisliğine, robot sistemlerinden denizaşırı ülkelere kadar: Kaynak sistemlerimize olan ihtiyaçlar müşterilerimiz kadar birbirinden farklıdır. Ancak hedef aynıdır: Ekonomik bir üretim için en iyi kaynak sonucu ve verimli kaynak prosesi. Bu kapsamda her geçen gün daha fazla kullanıcı Fronius’u tercih etmektedir. Çünkü günümüzde ve gelecekte en iyi donanıma sahip, kaliteli, ürün ve sistem çözümleri sunuyoruz.

MÜŞTERİYE YAKINLIK

Yenilikçi ve kişiye özel çözümlerin yanı sıra, Fronius’un özel olarak dikkat ettiği diğer bir husus da müşterilerine yakın olmaktır. Dünya çapında, 1.000’den fazla işletme satış partneri ile bize ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetinizdeyiz. Birlikte her gün hedefimiz için çalışıyoruz: Başarımız. Tüm alanlarda bizden memnun kalan kullanıcılar bunun onayıdır.

YENİLİKÇİLİĞİN TARİHİ

Yenilikçi kaynak teknolojisi çözümlerimiz on yılların tecrübesi ve geleneğidir. 1945 yılından bu yana Fronius ismi en yoğun araştırma çalışmaları, devrim niteliğinde teknolojiler ve mükemmel ürün kalitesiyle anılmaktadır.

Her şey çok küçük olarak başladı: 10 Haziran 1945 tarihinde mühendis Günter Fronius, şirketi Yukarı Avusturya Pettenback’da kurdu. Öncelikle pil şarj cihazları ve kaynak trafoları üretmekle başladı. 1950 yılında Fronius, manyetik bilezik kontrollü ilk kaynak trafosunu pazara sundu. Bu şekilde kullanıcılara kaynak akımını kademesiz olarak ayarlama imkanı sundu ve Fronius’un kaynak teknolojisi dünyasına sürekli olarak sunduğu ve değiştirdiği çok sayıda yeniliğin ilki bu oldu.

Bugün Fronius kaynak teknolojisi alanında dünya çapında pazar lideridir ve dünya çapında teknoloji lideridir. Sürekli yenilik, yapılabilirliğin sınırlarını her geçen gün biraz daha genişletme isteği, şirketin başarısının temelini oluşturmaktadır. O gün olduğu gibi bugün ve gelecekte de.

KAYNAK PROSESLERİ

HER KAYNAK UYGULAMASINA UYGUN DOĞRU ÇÖZÜM

Fronius bünyesinde yıllardır sizlere en iyi kaynak sonucunu sunabilmek için, arkın DNA’sını deşifre etmeye çalışıyoruz. Dünya çapında kaynak teknolojisinde inovasyon ve teknoloji lideri olarak ark kaynağından direnç punta kaynağına kadar en mükemmel kaynak proseslerini geliştiriyoruz. Arklarımız ve kaynak proseslerimiz, hız, verimlilik ve kalite konularında her zaman yeni standartlar oluşturmaktadır. Bu yetkinlik ile ince sac kaynağından alüminyum kaynağına, yüksek verimli kaynaktan, el tipi kaynak makinelerine, pilli kaynak makinelerinden robotlu kaynak sistemlerine kadar çeşitli uygulamalar dönük ürünler ve sistemler geliştiriyoruz.

KAYNAK PROSESLERİ

MIG/MAG KISA ARK

MIG/MAG DARBELİ ARK

MIG/MAG SPREY ARK

Ürün & Hizmet Ara