voestalpine Böhler

Kaynak Birikimi Çelikle Buluşuyor

voestapine Böhler Welding’in uzmanlığı 150’den fazla ülkedeki müşterileri birleştirmektedir. Dolgu metallerine odaklanan, voestalpine Böhler Welding geniş kapsamlı teknik danışmanlık ve endüstriyel kaynak ve lehimleme uygulamaları için müşteriye özel çözümler sunmaktadır. Müşteriye yakınlık, 25 farklı ülkede 40 bağlı şirkette çalışan 2.200’den fazla çalışanla ve dünya genelinde 1.000 ortak bayiyle sağlanmaktadır. voestalpine Böhler Welding müşterilerimiz ve ortaklarımızın gereksinimlerine cevap veren alanında uzman ve özel üç markayı hizmetinize sunmaktadır.

ÜRÜN GRUPLARI

BÖHLER KAYNAK

Birleştirme kaynağı ve tüm konvansiyonel ark kaynağı yöntemlerinde kullanılan 2.000’den fazla ürün, dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir ürün yelpazesinde bir araya getirilmiştir. Markamız için kalıcı iş birlikler kurmak hem işimizin hem de insani ilişkilerimizin temel felsefesidir.

UTP TAMİR BAKIM

Yılların sektör deneyimi ve çatlamış ana malzemenin onarımı, aşınmaya karşı koruma ve kaplama kaynağı alanlarındaki uygulama bilgi birikimi, yenilikçi ve ihtiyaca özgün ürünlerle birleşerek, müşterilere verimlilikte ve parçalarının korunmasında iyileşmeyi garanti eder.

FONTARGEN BRAZING

İşlem ve uygulama yöntemlerindeki derin bilgi birikimiyle, Fontargen Brazing en iyi sert lehimleme ve lehimleme çözümlerini, Alman teknolojisiyle üretilmiş ve kendini kanıtlamış ürünlerle sunmaktadır. Bu markanın uygulama mühendislerinin uzmanlığı, uzun yıllar boyunca sayısız uygulamadan elde edilen deneyime dayanmaktadır.

BÖHLER KAYNAK

UTP TAMİR BAKIM

FONTARGEN BRAZING

Ürün & Hizmet Ara