ACCUPOCKET 150

AccuPocket sayesinde artık bir elektrik bağlantısına gerek yoktur: Sekiz adet 3,25 mm veya 18 adet 2,5 mm’ye kadar elektrotlarla yapılan kaynak görevleri artık bağımsız şekilde yapılabilir. Daha büyük kapsamlı kaynak uygulamaları için küçük, kompakt bir 2 kVA jeneratörü yeterlidir. Üstelik kaynak gücü veya arkın kalitesi de sınırlanmaz. En modern ve fonksiyonel tasarımla birlikte küçük ebatlar, az ağırlık ve sağlam yapı gibi özellikleri, AkkuPocket’i her şantiyede mükemmel bir ortak haline getirmektedir.

ÜRÜN DETAYLARI

Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [10dak/40°C] 140A / 18% ED (Hybrid)
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [10dak/40°C] 100A / 25% ED (Hybrid)
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [10dak/40°C] 40A / 100% ED (Hybrid)
Çalışma gerilimi alanı 0 – 91V
Boşta çalışma gerilimi 91,0 V
Şebeke gerilimi [+/-%15] 52,8V DC Ladespannung
Boyut / Genişlik 160,0 mm
Boyut / Uzunluk 435,0 mm
Ağırlık 10,9 kg
Koruma derecesi IP23

SICAK ATEŞLEME

Elektrotu daha iyi ateşleyebilmek için, kaynak sistemlerindeki ateşlemelerde akım bir saniyeden daha az bir süre için yükseltilir. Sıcak ateşleme fonksiyonu özellikle rutil ve selülöz elektrotlu kaynak yapımları için geliştirilmiştir.

YUMUŞAK YOL VERME

Yumuşak yol verme fonksiyonu, kaynak başlangıcında sağlam bir ark sağlar ve özel olarak düşük kaynak akımı ile kaynak yapılan elektrotlar için geliştirilmiştir (temel elektrotlar).

ANTİ-STİCK

Bir kısa devre olması durumunda (örtülü elektrot kaynağında elektrotun yapışması ile aynı anlama gelir) güç kaynağı derhal kapatılır. Böylelikle elektrotun tavlanması önlenir.

ŞEBEKE GERİLİMİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK KULLANILABİLİR

Güç kaynakları ülkelere özgü modellerde sunulmaktadır ve böylelikle farklı şebeke gerilimine sahip bölgelerde de kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bölgenizdeki Fronius yetkilisi ile iletişim kurun.

İLGİLİ ÜRÜNLER

Ürün & Hizmet Ara