ACCUPOCKET TIG

TIG KAYNAĞINDA DA SINIRSIZ MOBİLİTE

AccuPocket 150/400 TIG sayesinde mobil elektrot kaynağının yanı sıra mobil TIG kaynağı da gerçek hale geliyor. Dolu bir akü şarjı, 17 dakika aralıksız tam güç kapasiteli bir çalışma için yeterlidir. (150 A) ve yakl. 30 dakikalık bir hızlı şarj işlemi sonrasında tekrar kullanıma hazırdır. Accuboost teknolojisi ile mükemmel ateşleme ve kaynak özellikleri için gerekli olan güç aralıksız olarak hizmete sunulur.
Sadece 11 kg ağırlığa ve mümkün olan en sağlam yapı şekline sahip olan AccuPocket , şantiyelerdeki montaj çalışmaları için ideal seçimdir. Şebeke hattına, gerek olmadığından dolayı örneğin kazan kaynağı gibi elektrik bakımından tehlikeli bölgelerde de kullanılabilir.

ÜRÜN DETAYLARI

ACCUBOOST TECHNOLOGY

AccuBoost teknolojisi ateşleme özellikleri, ark kararlılığı ve ark dinamizmi gibi özellikleri önemli ölçüde geliştiriyor. Entegre yüksek verimli akü, kaynak esnasında kısa süreli yüksek kısa devre akımları sağlar ve elektrotun yapışmasını güvenli bir şekilde azaltır. Akü ve kaynak elektrotunun mükemmel uyumu, yüksek performanslı kaynak gerilimi elde edilmesini sağlar. Arkın can sıkıcı bir şekilde ayrılması böylelikle engellenir.

LİTYUM-İYON TEKNOLOJİSİ

Kullanılan akü, yakl. 400 Wh kapasitesi olan demir fosfat temelinde (LiFePO4) yüksek performanslı bir lityum iyon aküsüdür. Bu değer, 17 dakika kaynak süresinde 160 cm TIG kaynak dikişi uzunluğuna (130 A, a-ölçü 2 mm) veya 18 adet 2,5 mm elektroda denk gelir. Akü hücreleri, en sıkı güvenlik standartlarına uyarak özellikle yüksek güç gerektiren uygulamalarda öne çıkmakta ve yüksek öz güvenlik, hafıza etkisinin olmaması, uzun kullanım ömrü ve düşük deşarj gibi özellikleri ile göz doldurmaktadır.

AccuPocket

İLGİLİ ÜRÜNLER

AccuPocket Tig

Ürün & Hizmet Ara