ROBOTİK KAYNAK MAKİNELERİ

Tüm sistem talepleri için uygun sistem çözümleri

Fronius her branşta kaynak sistemleri için komple tedarikçi, sistem üreticisi ve tek kaynak tedarikçisidir. Teknolojilerimiz her robot türü ve robot üreticisi için uygundur. Yüksek tel sürme hızımız ve erime gücümüz, verimlilik ve titizlik bakımından tüm beklentileri karşılamaktadır.

En yüksek hızda kusursuz kalite

Tandem ve yüksek performanslı sistemler sayesinde daha yüksek tel sürme hızlarına ve erime gücüne erişilebilmektedir. Bileşenlerimizin uyumu mükemmeldir ve en yüksek hıza ulaşıldığında bile yüzde 100 tekrarlanabilir, görsel olarak kusursuz kaynak dikişleri için garanti veriyoruz.

Mekanik TIG kaynağı alanında kaynak dikişinin yüksek kalitesi ve mükemmel görünümü ön planda yer almaktadır. Fronius komple sistem tedarikçisi, sistem üreticisi veya tek kaynaklı tedarikçi olarak kişiye özel, uzun ömürlü ve yüksek kaliteli çözümler sunmaktadır.

Birleştirme teknolojisinde enerji demeti

Yüksek kalite beklentilerinde ve özellikle de 8 mm malzeme kalınlığına kadar olan saclar ve diğer yapı parçalarında, plazma kaynağı örneğin kaynak dikişi ön hazırlık çalışmalarının iptali, yüksek kaynak hızı ve derin kaynak nüfuziyeti gibi çok sayıda avantaj sunmaktadır. Fronius plazma kaynak sistemleri mevcut TIG sistemlerine sonradan entegre edilebilir.

Yenilikçi direnç punta kaynağı

Direnç punta kaynağı, presleme kaynak yöntemlerinin arasında yer almaktadır. Özellikle de karoser ve araba yapımında sac bağlantılarında ve genel olarak sac işlemi yapan üretim yerlerinde kullanılmaktadır. Fronius’un direnç punta kaynağı alanında sunduğu çözüm DeltaSpot’dur.

Ürün & Hizmet Ara