TPS 320i C PULSE

Kompakt model sayesinde TPS/i cihaz platformunun tüm avantajlarını daha kompakt bir şekilde sunulabilmiştir. Kompakt yapı şekli ve mahfazaya entegre edilmiş tel sürme ünitesiyle özellikle şantiyelerde ve atölyelerde yerden tasarruflu ve buna rağmen yüksek performanslı bir alternatif oluşturmaktadır. Geniş kullanım alanı sayesinde onarımlar ve bakım çalışmaları için de ideal partnerdir. TPS 270i C ve TPS 320i C standart olarak Pulse prosesi ile donatılmıştır . Opsiyonel olarak örneğin LSC, PMC ve standart gibi diğer TPS/i prosesleri de sunulmuştur.

ÜRÜN DETAYLARI

Maksimum kaynak akımı 320,0 A
Minimum kaynak akımı 3,0 A
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [10dak/40°C] 320A / 40%
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [10dak/40°C] 260A / 60%
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [10dak/40°C] 220A / 100%
Çalışma gerilimi alanı 14,2-30,0V
Boşta çalışma gerilimi 71,0 V
Şebeke frekansı 50-60Hz
Şebeke gerilimi [+/-%15] 3 x 400V
Şebeke sigortası 35A
Boyut / Genişlik 300,0 mm
Boyut / Uzunluk 706,0 mm
Ağırlık 35,8 kg
Koruma derecesi IP23

DÜZ METİN EKRANI

TPS/i’nin düz metin ekranı, grafik bir kullanıcı yüzeyi üzerinden kolay ve sezgisel bir kullanım sunar. Ekran pratik uygulamalara uygun olarak kaynak çevresine uyarlanmıştır. Renkler, bakış açısı, parlaklık, sağlamlık ve daha bir çok özellik kolay ve verimli çalışma prosesine göre düzenlenmiştir. Kullanımı ise eldivenlerle bile hiç olmadığı kadar kolay.

FRONIUS SİSTEM KONEKTÖRÜ

Fronius Sistem Konektörü tüm bileşenler için merkezi bir bağlantıdır ve hortum paketinin el aletine gerek kalmadan hızlı ve güvenli bir şekilde kilitlenmesini ve böylelikle güvenli bir akım aktarımı sunmasını sağlar. Bu sayede bekleme süreleri azalır ve sarf malzeme değişimi daha hızlı gerçekleşir

PLUG & WELD

Tüm bileşenler kolayca ve el aletine gerek kalmadan bağlanabilir. Sistem otomatik bileşen algılama fonksiyonu g sayesinde ne zaman hangi bileşenlerin bağlı olduğunu bilir ve olası uyumsuzluklar olması durumunda uyarı verir. Verimsiz hatalı ayarlamaların yapılması neredeyse imkansızdır.

SPEEDNET

100 Mbit/s hıza sahip bir veri anayolu, bileşenler arasındaki veri alışverişini sağlar. SpeedNet ise daha hızlı iletişim, daha titiz proses regülasyonu ve tüm sistem durumlarının gerçek zamanlı olarak gösterilmesini mümkün kılar.

ŞEBEKE GERİLİMİNDEN BAĞIMSIZ OLARAK KULLANILABİLİR

Güç kaynakları ülkelere özgü modellerde sunulmaktadır ve böylelikle farklı şebeke gerilimine sahip bölgelerde de kullanılabilir. Ayrıntılı bilgi için lütfen bölgenizdeki Fronius yetkilisi ile iletişim kurun.

İLGİLİ ÜRÜNLER

TPS 320i C PULSE

TPS 270i C PULSE

Ürün & Hizmet Ara