ACCUPOCKET

KAYNAK YAPIMINDA SINIRSIZ MOBİLİTE

Dağlarda onarım kaynakları, boş arazilerde montaj görevleri veya uzak bölgelerde kaynak çalışmalar: Bu görevlerin hepsi şimdiye kadar masraflı ve yoğun zaman gerektiren hazırlık çalışmalarına bağlıydı. Fakat illa ki uzun şebeke hatları veya büyük , ağır jeneratörlerin kullanılmasına gerek yok. Çünkü Fronius AkkuPocket 150/400 mobil kaynak dünyasının yeni ve şimdiye kadar ulaşılmamış bölgesine el atıyor. Sadece 11 kg olan toplam ağırlığa ve yüksek performanslı lityum-iyon aküye sahip olan sistem, şimdiye kadar dünya çapında örtülü elektrot kaynağı ve TIG kaynağında ulaşılmamış bir hareket özgürlüğüne ulaşmıştır olan ilk MMA kaynak sistemidir.
Teslimat kapsamında bulunan ve AccuPocket’in özel ihtiyaçlarına göre uyarlanmış olan ActiveCharger şarj cihazı, Fronius’un bilinen Aktif İnverter Teknolojisi temeline dayanmaktadır. AccuBoost Technology ile gerçekleşen akıllı yönetim, akü ve kaynak elektroniğinin mükemmel bir uyum içinde olmasını sağlar. Bu da aynı düzeyde, sadece şebeke işletmeli elektrot kaynak sistemleriyle olduğundan çok daha iyi kaynak sonuçları elde edilmesi anlamına gelir.

ÜRÜN DETAYLARI

ACCUBOOST TECHNOLOGY

AccuBoost teknolojisi ateşleme özellikleri, ark kararlılığı ve ark dinamizmi gibi özellikleri önemli ölçüde geliştiriyor. Entegre yüksek verimli akü, kaynak esnasında kısa süreli yüksek kısa devre akımları sağlar ve elektrotun yapışmasını güvenli bir şekilde azaltır. Akü ve kaynak elektrotunun mükemmel uyumu, yüksek performanslı kaynak gerilimi elde edilmesini sağlar. Arkın can sıkıcı bir şekilde ayrılması böylelikle engellenir.

LİTYUM-İYON TEKNOLOJİSİ

Kullanılan akü, yakl. 400 Wh kapasitesi olan demir fosfat temelinde (LiFePO4) yüksek performanslı bir lityum iyon aküsüdür. Bu değer, 17 dakika kaynak süresinde 160 cm TIG kaynak dikişi uzunluğuna (130 A, a-ölçü 2 mm) veya 18 adet 2,5 mm elektroda denk gelir. Akü hücreleri, en sıkı güvenlik standartlarına uyarak özellikle yüksek güç gerektiren uygulamalarda öne çıkmakta ve yüksek öz güvenlik, hafıza etkisinin olmaması, uzun kullanım ömrü ve düşük deşarj gibi özellikleri ile göz doldurmaktadır.

AccuPocket 150

İLGİLİ ÜRÜNLER

AccuPocket 150

Ürün & Hizmet Ara