PULLMIG MHP 320i W

DÜNYANIN EN HAFİF PUSHPULL KAYNAK TORÇLARINDAN BİRİ

Fronius’un PullMig torcu, karşılaştırılabilir diğer torç modellerinin sadece yaklaşık üçte biri ağırlığındadır. Kompakt yapısı sayesinde mevcut manuel kaynak torçlarına göre ebat olarak hiç bir fark yoktur hem de eşsiz hassasiyetine rağmen. 360 derece döndürülebilen, paslanmaz çelik dış borulu ve hortum paketinde entegre su durdurmasına sahip multilock torcu, temeli oluşturmaktadır.
Geniş yelpazemizden seçiminizi yapın.

PullMig MHP 320i W sistemi, 320 A’ya kadar performans gösteren su soğutmalı bir MIG/MAG el torcudur. Ek olarak bir tel sürme ünitesi ile donatılmıştır ve bu sayede özellikle alüminyum uygulamalarda son derece titiz tel sürme avantajları elde edilmektedir.

ÜRÜN DETAYLARI

Tel çapı aralığı 0,8-1,6mm
Kaynak süresi akımı [ArCO2] 320A
Kaynak süresi akımı [CO2] 320A
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [ArCO2] 320A / 100%
Kaynak akımı / Devrede Kalma Oranı [CO2] 320A / 100%
Boyut / Genişlik 50,0 mm
Boyut / Uzunluk 5850,0 mm
Ağırlık 6,0 kg

FRONİUS JOBMASTER: EN ÖNEMLİ KAYNAK PARAMETRELERİ DAİMA GÖZ ÖNÜNDE

JobMaster modelindeki torçlarda, kullanıcı tork tutamağına entegre edilen üç haneli renkli ekranlı bir uzaktan kumanda ünitesi üzerinden kaynak gücü, tel sürme hızı, öncesinde kaydedilen Job’lar ve ark boyları gibi önemli kaynak parametrelerini rahatça gözetim altında tutabilir ve bu parametreleri istediği değere göre ayarlayabilir. Böylelikle kaynak prosesini daima kontrolü altında tutar ve parametreleri değiştirmek için güç kaynağına gitmek zorunda kalmaz.

UP/DOWN: KAYNAK GÜCÜNÜ DİREKT TORÇTA AYARLAYIN

Up/Down fonksiyonu sayesinde kaynak gücü kademesiz olarak direkt torçta ayarlanabilir. Kullanıcı kaynak gücünü ayarlamak için güç kaynağına gitmek zorunda kalmaz.

LED AYDINLATMA

Kabzada yer alan LED aydınlatma daha fazla konfor ve kontrol sunar. Böylelikle torçları karanlık kaynak çevrelerinde de mükemmel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fronius Kaynak Torçlarında Yeni Nesil

Fronius Dünyadaki en hafif Push-Pull Torç

DÖKÜMANLAR

  • CE Belgesi [MHP 320i W]

İLGİLİ ÜRÜNLER

PULLMIG MHP 320i W

PULLMIG MHP 280i G

Ürün & Hizmet Ara