Mükemmel Çözümler

Mükemmel Çözümler

HER İHTİYACA MÜKEMMEL ÇÖZÜMLER

Çok çeşitli alanlarda faaliyet gösteren çok sayıda şirket için kaynak yapmak günlük işlerin arasındadır. Bu işlerde gereksinimler genelde çok yüksektir: Mükemmel bir kaynak dikişi kalitesinin yanı sıra, el tipi kaynak makinelerimizin kullanıcılarının talepleri arasında aynı zamanda verimli bir enerji kullanan işletme, esnek kullanım imkanları ve uzun bir kullanım ömrü de bulunur.

Tüm bu avantajlar sizlere Fronius ürün çözümleriyle sunulmaktadır: Kaynak sistemlerimiz, en yüksek üretim kalitesi, ekonomiklik ve enerji verimliliği anlamına gelir. buna ek olarak akıllı makine tasarımı ve sağlam bir tasarımla da kendilerini gösterirler. Dijital kontrol sayesinde çok kararlı arklar ve yüzde 100 oranında tekrarlanabilir kaynak sonuçları elde edilir. Yenilikçi ve üzerine düşünülmüş kullanım konsepti günlük iş hayatınızı kolaylaştırır ve her bir Fronius kaynak sistemini çeşitli kaynak uygulamalarını sadece elinizi döndürerek gerçekleştirebileceğiniz yenilikçi ve verimli bir çözüme dönüştürür. Örtülü elektrot kaynağı, MIG/MAG veya TIG kaynağı: Kaynak teknolojisinin teknoloji lideri olarak Fronius, her bir kaynak prosesi için en uygun ürün çözümünü sunar. Kaynak sistemlerimiz ayrıca metal işleyen işletmelerde ve esnaflarda, motorlu taşıt fabrikalarındaki onarım ve tamir çalışmalarında, çelik konstrüksiyonunda, elektronik alanında, makine mühendisliğinde, sanayi tesisi konstrüksiyonlarında, evde çalışanlarda ve uzman satıcılarda veya eğitim fakültelerinde kullanılmaktadır. Dünya çapında sayısız kullanıcı Fronius’un kalitesine ve performansına güvenmektedir.

TAŞINABİLİRLİK

Fronius kaynak makinelerinin kompakt tasarımıyla bunların örneğin montaj veya inşaatlardaki uygulamalarda taşınabilir uygulamalar için kullanımı çok kolaydır. Küçük ve hafif tasarımıyla kendisi kolaylıkla taşınabilir. Buna ek olarak AccuPocket serisinin aküyle çalışan el tipi kaynak makinelerimiz, herhangi bir elektrik şebekesinden bağımsız olarak çalışabilir

SAĞLAMLIK

Fronius kaynak makineleri kendi kalitesini gerçek kullanım alanında kanıtlamadan önce bunların her noktasını denetliyoruz. Laboratuvarlarımızda, soğuk, sıcak, darbe, çarpma veya nem gibi pratik hayatta makinelerimize etki edebilecek çeşitli dış etkenleri simüle ediyoruz. Testlerimiz öngörülen normların oldukça üzerinde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli malzemeler ve üzerinde düşünülmüş tasarımları sayesinde ürünlerimiz en zorlu koşullarda bile sürekli olarak dayanım göstermektedirler.

MÜKEMMEL KAYNAK SONUÇLARI

Fronius kaynak güç kaynakları, çeşitli verileri yüksek hassasiyet ile işleyen sinyal işlemcisine sahip bir dijital regülasyona sahiptirler. Sonuç: İyi bir dikiş kalitesi ve yüzde yüz tekrarlanabilir kaynak sonuçları için mükemmel ark.

 

KOLAY KULLANIM

Fronius kaynak makineleri, yenilikçi, üzerinde düşünülmüş ve kullanıcıya mümkün olan en yüksek ölçüde genel görünüm ve kontrol imkanı sunan kullanım konseptleriyle kendilerine hayran bırakırlar. Bu sayede makinelerle çalışma yapmak ve verimli bir manüel kaynak yapmak mümkün olur.

Ürün & Hizmet Ara