Ark Operasyonu

Ark Operasyonu

ARK OPERASYONU Çizgi Roman

Kaynak teknolojisi ve kaynak bizim için tutku, meydan okuma ve günlük iş hayatında karşımıza çıkan heyecanlı ve değişken koşullara her zaman yüksek performanslarla cevap vermek anlamına gelmektedir. Operation: Arc kitabımızda kaynağın materyalleri birleştirmekten fazlası olduğunu göstermek istedik. 90 sayfa içerisinde aksiyon, teknoloji ve bilgi birikimini küçük hikayelerle bir araya getirme imkanı sağladık.

AKSİYON

Dokuz çizgi roman hikayesi içerisinde, gençler, yeni başlayanlar ve teknolojiye ilgi duyanlar için kaynak teknolojisine büyüleyici bir bakış sağlıyoruz. Weld Force, Marie, Eric, Nico ve Profesör Arcus üyeleri okuyucuları tüm dünyaya uzanan heyecanlı görevlere çağırıyorlar. Su altında, çölde veya karda, takımımız yolculukları boyunca gerçekte de ortaya çıkan, kaynak teknolojisinin tüm zorluklarının üstesinden geliyorlar. Heyecanlı hikayeleriyle Operation: ARC, önemli yeniliklerin ve çeşitli kullanım durumlarının temel bilgilerini, anlaşılır, bilgilendirici, ama aynı zamanda eğlenceli bir şekilde sunmaktadır.

TEKNOLOJİ

Çizgi roman kahramanlarının macerasında, bilgilendirici grafik ve açıklamalarla uygulama tecrübelerine yönlendirilen hikayelerle teknolojik mesajlar da verilmektedir. “Ark fenomeninin arkasında ne yatmaktadır?”, “Eritme ocaklarında buz nasıl oluşuyor?” veya “Gerçekten ‘soğuk‘ kaynak yapılabilir mi?” gibi sorulara ayrıntılı cevaplar verilmektedir.

 

BİLGİ BİRİKİM

Öğrenciler ve mesleğe yeni başlayanlar için özellikle Fronius kaynak uzmanlarının günlük iş hayatındaki kişisel tecrübelerini paylaştığı personel portreleri çok ilgi çekicidir ve ayrıca bu meslekte hangi kariyer olanaklarının bulunduğunu da görebilmektedirler. Operation: ARC ile okuyucular hem eğlenceli bir yolla kaynak teknolojisi konusu hakkında bilgi sahibi olabilmekte, bu konuda derinleşebilmekte ya da sadece okumaktan zevk duyabilmektedirler.

Operation: ARC Almanca ve İngilizce dillerinde sunulmaktadır.

 

 

Ürün & Hizmet Ara